ימי כיף לקבוצות

ימי-כיף-לקבוצות

ימי כיף לקבוצות

כל עובד בכל חברה מסודרת מצא את עצמו פעם אחת לפחות ביום כיף משרדי. לרוב מדובר בחוויה מהנה ומשחררת, אבל מעבר לכיף ולהנאה, מה זה נותן? האם יש מה להפיק מאירועים כמו ימי כיף לקבוצות, או שזו פשוט מסורת שלא שוברים? ריכזנו לכם מעט מידע על ימי כיף לקבוצות, למה צריך אותם ואיך לעשות אותם כמו שצריך.

ימי כיף לקבוצות – מה הם נותנים?
ימי כיף לקבוצות כשמם כן הם – ימי כיף. המטרה שלהם היא לשבור את השגרה המשרדית ולצאת לרגע מהלחץ היומיומי. אבל הם יכולים להיות גם הרבה יותר מכך. ימי כיף לקבוצות עשויים להיות גורם מאחד ומגבש, שמאפשר לעובדים לא רק לנוח ולהשתחרר, אלא גם להכיר טוב יותר זה את זו, לעבוד יחדיו בצורה בלתי שגרתית, ואפילו לפתור בעיות שלא ניתן לפתור במהלך העבודה השוטפת במשרד.

איך עושים את זה כמו שצריך?
יש מגוון מאוד רחב של פעילויות קבוצתיות מגבשות, יעילות יותר או פחות. חשוב לזכור שככל שהפעילות קרובה לעשייה היומיומית, כך אפקט שבירת השגרה והייחודיות נעלמים. לכן אנחנו מציעים ללכת על יום כיף יוצא דופן, על רקע המדבר. אין דבר רחוק יותר מהמשרד הממוזג עם הנוף החדגוני מאשר המדבר הישראלי היפהפה והקסום, שמספק רקע ייחודי למגוון שלם של פעילויות מהנות ומגבשות.

מה אפשר לעשות במדבר?
המדבר טומן בחובו אין ספור אפשרויות לפעילויות שלא ניתן להוציא לפועל בשום מקום אחר. במדבר אפשר לצאת לטיולי טרקטורונים או ג׳יפים, ליהנות מנסיעה אתגרית ולהגיע למקומות נסתרים, כמו מקורות מים שאינם נגישים בטיול רגלי. אפשר להתארח במאהל בדואי או לבשל יחד על רקע השקיעה. קבוצות שאפתניות יותר יוכלו ליהנות מפעילויות אתגריות יותר, כמו ניווט במדבר. כל קבוצה תוכל למצוא לעצמה פעילות שתתאים לה ולמטרותיה במדבר.
 

חברת "כנען תיירות" מפעילה אטרקציות בירושלים, מדבר יהודה והסביבה כגון: טיולי ג'יפיםטיולי טרקטורונים, טיולי ריינג'רים בנהיגה עצמית, טיולי גלישה וסנפלינג, משחקי ניווט, טיפוס, טיולי אופניים, פארקי חבלים, סדנאות ODT, טיולי רכיבה ( גמלים, סוסים, חמורים), טיולי ידיעת הארץ בשילוב כתבי חידה ועוד!
להזמנות ובירורים התקשרו02-535-5351 או 02-535-3840.
נתראה בשטח – כנען תיירות.

Comments are closed