טיולי ג'יפים

jeep_tour (20)

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים בירושלים, מדבר יהודה והסביבה הינם אחת האטרקציות המהנות ביותר באזור מזרח הארץ. בין אם טיול ג'יפים ליום גיבוש, טיולי ג'יפים לבתי ספר ולתנועות הנוער, טיולי ג'יפים משפחתיים וטיולי ג'יפים למגוון סיבות משמחות ומגבשות לכל מטרה.
החוויה המהנה של טיול ג'יפים משלבת בתוכה רכיבה בשטח הפתוח עם חברים או בני משפחה והופכת את טיולי הג'יפים לחביבים במיוחד, בין אם יוצאים לטיולים בירושלים, מדבר יהודה והסביבה, בצפון הארץ, בדרום הארץ וכל מקום אחר.
בכנען תיירות ממליצים לכם על מגוון טיולי ג'יפים בהתאמה לסוג ואופי האירוע.
להזמנות חייגו אלינו: 02-5355351  או:  02-5353840


טיולי ג‘יפים בהרי ירושלים והסביבה

הצטרפו והכירו את הנוף הייחודי של הרי ירושלים מזווית חדשה לגמרי עם מגוון טיולי ג'יפים

טיולי ג‘יפים במדבר יהודה וים המלח

טיולי ג'יפים – אתגר, 4X4, בנופיו הפראיים של מדבר יהודה

טיולי ג‘יפים בצפון

טיולי ג'יפים עם אתגר, 4X4, בנופיו הקסומים של צפון הארץ..

גלריית טיולי ג‘יפים

על קצה המזלג, מבחר תמונות מטיולי ג'יפים שלנו

כאשר יוצאים לסיור של טיול ג'יפים בירושלים, מדבר יהודה והסביבה, חשוב מאוד לשים לב לבחור בחברה מוכרת המספקת טיולי ג'יפים מסוג זה, הן מבחינת היבטים של ציוד ותחזוקת הרכבים, וכמובן – הערך המוסף שמתווסף לנהיגה, כל זאת על מנת שתוכלו ליהנות מטיול כיפי ואיכותי במיוחד.

ניסיון בשטח
אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חברה המספקת טיולי ג'יפים בירושלים, מדבר יהודה והסביבה, הינה איכות הציוד, הבטיחות וכמובן – הניסיון שיש לנהגים. טיולי שטח מצריכים מצד החברות לטפל בצורה סדירה ברכבים שבבעלותם ולשמור על סטנדרטים גבוהים של בטיחות וביטחון לכל אורך הטיול. לכן, חשוב מאוד לבדוק את הניסיון של החברה לפני שאתם בוחרים ב-טיול ג'פים.

 

jeep_tour (18)
          

מסלול הנסיעה
קיימים סוגים שונים של טיולי ג'יפים בירושלים, מדבר יהודה והסביבה: חלקם מתקיימים באזורי שטח פראי ופתוח כמו מדבר יהודה, ואחרים בסביבת שטח רגועה יותר. חשוב להתאים את סוג המסלול לסוג המטיילים – אם אתם יוצאים לטיול משפחתי, הרי שיש צורך במסלול המתאים גם לנסיעה של ילדים. ישנם מסלולי נסיעה של יום שלם וישנם מסלולים קצרים יותר בני שעה. בחרו במסלול טיול המתאים לכם על פי אופי הטיול ואופי הקבוצה.

ערך מוסף
אין ספק כי טיולי ג'יפים הינם טיולים חווייתיים במיוחד ומלאים באדרנלין. יחד עם זאת, חשוב כי הטיול יהיה בעל ערך מוסף המוסיף לחוויית הנסיעה – זה יכול עצירה באזורים מרתקים ומעניינים, סיפורים על האזור בו אתם מטיילים וכדומה. כל אלו בהחלט מוסיפים נופך מעניין ומרתק לטיול, בנוסף לאטרקציה המרכזית – ג'יפים.

לסיכום
טיולי ג'יפים הנה חוויה מאתגרת וכיפית במיוחד, היכולה להתאים לכל גיל ולכל מקום. חשוב מאוד לבחור בחברה מסודרת המספקת טיולי ג'יפים איכותיים בירושלים, מדבר יהודה והסביבה ועומדת בכל התקנים הנדרשים, הביטוחים והרישיונות, כל זאת על מנת שיוכלו לספק לכם טיול בטיחותי. חברות מקצועיות עם נהגים מנוסים ומדרכים מלווים – יהפכו את הטיול לחווייתי ומרתק במיוחד, שלא תשכחו גם אחרי הרבה זמן.

בכנען תיירות ממליצים לכם על מגוון טיולי ג'יפים בהתאמה לסוג ואופי האירוע – טיולי ג'יפים בהרי ירושלים והסביבהטיולי ג'יפים במדבר יהודה וים המלחטיולי ג'יפים בצפון ועוד רעיונות מקוריים לטיולי ג'יפים בארץ
להזמנות חייגו אלינו: 02-5355351  או:  02-5353840

Comments are closed