טיולי ג'יפים למשפחות

אירוע משפחתי או חופשה שגרתית הם תירוץ מצוין לטיולי ג'יפים לכל המשפחה. משפחות עם ילדים יכולות לבחור במסלולי נסיעה קצרים יותר, המותאמים לנסיעה של ילדים, בעוד משפחות עם בני נוער מבוגרים יותר יכולים לבחור במסלול מאתגר יותר. ניתן לטייל עם המשפחה המורחבת כולה, וישנם אפילו מסלולים המותאמים גם לגיל הזהב, אליהם ניתן לקחת גם את הסבתא בטיול הג'יפים המשפחתי.

 

למה לקחת את המשפחה לטיול בג'יפ שטח?

העירוניים שבינינו מכירים בעיקר את הג'יפים היוקרתיים המשמשים משפחות אמידות לשם נסיעה בעיר וגם לחנייה (לאו דווקא חוקית) על המדרכות השונות בסמוך למסעדות היוקרה. ג'יפ שטח הוא חוויה אחרת לגמרי. היכולת להתמודד עם תנאי שטח כמו אזורים חוליים שרכב רגיל מתחפר בהם ואינו נע, צוקים מצופי סלעים ואבנים שהיו מהווים סכנה לצמיגי הרכב המשפחתי, גיא ירוק יפהפה אליו ניתן להגיע רק בנסיעה בשיפוע, אזורים הרריים המצריכים נסיעה ברכב ארבע על ארבע המניע את שני הגלגליים הקדמיים בעוצמה – כל אלה הם חלק מהחוויה המרעננת של טיול ג'יפים.

 

למה לבחור דווקא בטיולי ג'יפים למשפחות בארץ?

ישראל היא מדינה נפלאה הכוללת מגוון רחב של אפשרויות עבור רוכבי ג'יפים המטיילים בה, מנופים מדבריים שטוחים וסיורי שטח על דיונות חוליות, דרך נופים עוצרי נשימה עם גבעות ירוקות ועם עצים ופרחים מלבלבים בשלל צבעי הקשת, עד מפלים ונחלים מרעננים ופינות חמד שונות בנקודות שונות בארץ. כל זאת בשילוב אתרים היסטוריים משמעותיים מאלפיים השנים האחרונות. נופי הארץ מחכים גם למשפחות הבוחרות טיולי ג'יפים ברמת קושי נמוכה, בשטח ישר, כאשר הג'יפ הוא רק אמצעי המאפשר חוויה מרעננת של קטיף פירות תוך נסיעה איטית, או של התנסות נעימה ללא סיכון של נסיעה בחולות. אותם ג'יפים ישמשו גם לטיולים ברמת קושי גבוהה בה הנשימה נעתקת בירידה או בעליה תלולה לנקודות תצפית מרהיבות ברחבי הארץ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed