חתונה בשטח

נושמים את השטח? אוהבים את השטח? מתים על אוויר צח ועל דשא, ועל התקרה הכי מפוארת בעולם שמתנוססת מעליכם – שמיים מכוסי כוכבים? יכול להיות שהיום החשוב בחייכם אינו חייב להיות באווירה המלחיצה של אולמות אירועים מצופי שיש אלא דווקא חתונה בשטח.

 

מה זה חתונה בשטח?

אם מה שעובר לכם בראש כשאתם חושבים על חתונה בשטח זה פיקניק של יום העצמאות, נראה שלא הייתם מעולם באירוע מושקע בטבע. חתונה בשטח יכולה לשלב את התחושה העילאית שרק הטבע יכול להעניק, עם מגוון רחב של אטרקציות מרשימות כמו תאורה רומנטית מיוחדת או תאורה מקפיצה של מסיבת ריקודים, מופעי פירוטכניקה מרשימים או מאהלים בסגנונות שונים, מערכות הגברה מתקדמות ועוד מגוון אטרקציות בהתאם לאופי שלכם ושל האורחים שלכם, וכן בהתאם לתקציב שהגדרתם לעצמכם.

 

למי מתאימה חתונה בשטח?

למעשה, חתונה בשטח מתאימה כמעט לכולם. בניגוד לחתונה באולם, אם בחרתם "להתחבר לאדמה" לעיתים האורחים מגיעים בלבוש רשמי פחות (כמובן, מומלץ לעדכן אותם על כך מראש). ניתן להתאים את השטח כך שייתן תחושה של גן אירועים מושקע, לשכור ריהוט מותאם ולעצב את השולחנות בצורה יוקרתית. אפשר גם ליהנות מהעובדה כי מדובר באירוע בטבע וליצור עיצוב קונספט ייחודי כמו מאהל בדואי או אוהלים בעיצוב קלאסי יותר, פינות ישיבה בסגנונות שונים ועוד.

 

איזה קונספט ניתן לבחור?

חתונה בשטח פותחת אפשרויות רבות מבחינת קונספט. תוכלו לבחור באחד מהעיצובים המוכנים מראש שלנו לדוגמה:

  • קסם מדברי
  • מדבר בלבן
  • אלף לילה ולילה
  • מסיבות חוף

או שתוכלו להמציא קונספט משלכם ואנחנו נעצב את המקום בהתאם. ניתן לשלב מגוון רחב של אטרקציות בכל קונספט כמו תאורת פנטזיה מדברית, עיצוב באמצעות לפידים, במות ומערכות הגברה, הרכבים מוזיקליים בסגנונות שונים, חגיגת בשרים – הכל כדי ליצור עבור האורחים שלכם חוויה נפלאה ומיוחדת שיזכרו לעד.

Bookmark the permalink.

Comments are closed